KULLANIM KOŞULLARI

Kadinbenim.com’da yer alan  anne çocuk, aşk, güzellik bakım, hayat, sağlık ve yemek tarifleri kategorilerinde yer alan bilgiler birer referans niteliğinde olup teknik olarak atıfta bulunma şeklinde değerlendirilmektedir. Bu içeriklerden kaynaklanabilecek sorunlardan hiç bir şekilde Kadinbenim.com tüzel kişisi ile site sahipleri, yöneticileri ve diğer ilgilileri sorumlu değillerdir.

Eğer anne çocuk, aşk, güzellik bakım, hayat, sağlık ve yemek tarifleri konularında profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa ilgili alanlardaki profesyonel uzmanlarla birlikte çalışmanız faydalı olacaktır. Kolaylık olması açısından hazırlanan içeriklerde de uzmanlara danışmanız gerektiği zaman zaman belirtilmektedir.

Herhangi bir şikayet ve önerinizi iletişim formumuzu kullanarak iletmeniz halinde gerekli incelemeler hemen başlatılacaktır.

Web sitemizde yer alan içerikler, o içeriğe uygun bağlantılar (link) sağlanmadan kopyalanamaz, alıntılanamaz, başka bir web sayfasında yayınlanamaz. Bu konuda görüşmeler için iletişim formumuzu kullanınız.

Comments are closed.